سرمایه گذاران نیروان

شتابدهنده انرژی و هوش مصنوعی نیروان، در مرکز نوآوری بن‌دا، به عنوان شتابدهنده همکار شرکت مدیریت هیربدان و با هدف ایجاد بستر مناسب برای رشد ایده‌های حوزه‌های انرژی، هوش ‌‌مصنوعی و یادگیری ماشین راه‌‌اندازی شده‌ است.

گروه توسعه بن‌دا در حوزه‌های مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی، بیوتکنولوژی، حمل و نقل ریلی، انرژی‌های نو و توسعه و انتقال فناوری‌های نوین فعالیت می‌کند. از شرکت‌های زیر مجموعه این گروه می‌توان به شرکت هیربدان به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های مهندسی و ساخت در حوزه پروژه‌های نیروگاهی، نفت و گاز، پتروشیمی و شرکت توسعه بن‌دا فرآور به عنوان نخستین شرکت دارای گواهی دانش بنیان در تولید محصولات آنزیمی و اولین دارنده تکنولوژی تولید صنعتی آنزیم در ایران نام برد. شرکت برسان نیز اولین شرکت EPC در حوزه برق بالاسری مترو و خط برقی راه آهن کشوری و مجری اولین پروژه خط انتقال 400 کیلوولتی به صورتBOT در ایران می‌باشد.

استارت‌آپ‌هایی که از شتابدهنده با موفقیت خارج می‎‌شوند به شبکه گسترده سرمایه گذاران شتابدهنده جهت حمایت و سرمایه‌گذاری مرحله بعد معرفی می‌شوند. همچنین صندوق سرمایه‌گذاری بن‌دا ونچرز در مرکز نوآوری بن‌دا مستقر است و خدمات سرمایه‌گذاری خطرپذیر را به تیم‌های موفق ارائه می‌دهد.

 

 

پروژه های هیربدان
پروژه خط لوله صادرات ایران – عراق از جمله پروژه‌های ملی هیربدان